Ons team

Directie
Lien Hautekeete
Lien
Hautekeete
Directeur
lhautekeete@ktabrugge.be
Petra De Schepper
Petra
De Schepper
Adjunct-directeur leerlingen en zorg
pdeschepper@ktabrugge.be
Veronique Van Eenoo
Veronique
Van Eenoo
Adjunct-directeur personeel
vvaneenoo@ktabrugge.be
Onthaal
Mevrouw
Ackaert
050 388 288
Mevrouw
Desauvage
050 388 288
Mevrouw
De Vlam
050 388 288
Technisch Adviseur Coördinator
Peter Verrecas
Peter
Verrecas
Technisch Adviseur Coördinator
pverrecas@ktabrugge.be
Technisch Adviseurs
Kristof De Lathouwer
Kristof
De Lathouwer
TA Elektriciteit, Handel & Kantoor
kdelathouwer@ktabrugge.be
Frank Dewulf
Frank
Dewulf
Technisch Adviseur
fdewulf@ktabrugge.be
Guy Segers
Guy
Segers
TA Garage
gsegers@ktabrugge.be
Piet Tramaseur
Piet
Tramaseur
TA Drukkerij
ptramaseur@ktabrugge.be
Carine Van Hoorne
Carine
Van Hoorne
TA Publi, wetenschappen, KB, PO
cvanhoorne@ktabrugge.be
Guy Van Ryckeghem
Guy
Van Ryckeghem
TA Bouw, hout en schilderen
gvanryckeghem@ktabrugge.be
Francis Verscheure
Francis
Verscheure
TA haarzorg, Bio-esthetiek, verzorging-voeding
fverscheure@ktabrugge.be
Kris Vandevoorde
Kris
Vandevoorde
TA Mechanica, kunststoffen en preventie
kvandevoorde@ktabrugge.be
(Top)sportschoolcoördinatoren
Ruben Ost
Ruben
Ost
Sportcoördinator
ruben.ost@ktabrugge.be
Wim Schellaert
Wim
Schellaert
Topsportcoördinator
sportcoordinator@ktabrugge.be
Ons enthousiast TEAM
 #oneteam
#oneteam

Waarom KTA Brugge?

Dit schooljaar gingen je reeds meer dan 1.850 leerlingen voor. Hun keuze was voornamelijk gebaseerd op:
  • ​Uitstekende ligging ~ Heel dicht bij het station en zeer gemakkelijk bereikbaar
  • Een jong, dynamisch en zeer enthousiast lerarenkorps die experten zijn in hun vakgebied
  • Unieke studierichtingen met hun eigen gespecialiseerde afdelingen op het schooldomein
  • 6 binnensportzalen, een atletiekpiste, een danszaal, een zwembad, een voetbalveld,... Een accommodatie waar je voor alle sporten terecht kan!
  • Begeleiding op maat van uw zoon of dochter
  • Een onthaalklas voor anderstalige nieuwkomers (OKAN)
  • #oneteam
Inschrijven
Het KTA was iets impulsiefs. Ik wist niet wat gedaan in mijn middelbaar en ik wist eigenlijk ook niet wat ik kon.
Tot DAFE aan mij werd voorgesteld. De richting die mij wees op een creatief pad. Creativiteit waarvan ik zelf niet wist dat ik het in me had.
De richting gaf mij de start en een goede voorsprong naar mijn huidige richting toe.

Ik ben Nic Belliard een Game Graphics student aan Howest DAE en dankzij het KTA heb ik mijn toekomst in Game development gevonden. Een impressie van mijn werk vind je op https://www.artstation.com/aipapi

Nic Belliard
Afgestudeerd aan KTA Brugge


Nic Belliard