Ons team

Directie
Lien Hautekeete
Lien
Hautekeete
Directeur
lhautekeete@ktabrugge.be
Petra De Schepper
Petra
De Schepper
Adjunct-directeur leerlingen en zorg
pdeschepper@ktabrugge.be
Veronique Van Eenoo
Veronique
Van Eenoo
Adjunct-directeur personeel
vvaneenoo@ktabrugge.be
Technisch Adviseur Coördinator
Peter Verrecas
Peter
Verrecas
Technisch Adviseur Coördinator
pverrecas@ktabrugge.be
Onthaal
Mevrouw
De Vlam
050 388 288
Mevrouw
Demeyer
050 388 288
Mevrouw
Danneels
050 388 288
Opvoeders
Steven Naert
Steven
Naert
Opvoeder leerlingen 1A & 2A
snaert@ktabrugge.be
Vanessa Sarlet
Vanessa
Sarlet
Opvoeder leerlingen 1B & 2B
vsarlet@ktabrugge.be
Hamoudi Anne
Hamoudi
Anne
Opvoeder leerlingen Business IT & Business support
hanne@ktabrugge.be
Isabelle Jonckheere
Isabelle
Jonckheere
Opvoeder leerlingen uit 3&4 Sportwetenschappen, 3&4 Lichamelijke opvoeding en sport, 3&4 STEM, 3&4 Economie en 3&4 Humane wetenschappen
ijonckheere@ktabrugge.be
Nicola Wellens
Nicola
Wellens
Opvoeder leerlingen 5&6 Sportwetenschappen, 5&6 Lichamelijke opvoeding en sport, 5&6 Business Economics en 5&6 Humane wetenschappen
nwellens@ktabrugge.be
Sarah Jane Matthys
Sarah Jane
Matthys
Opvoeder leerlingen Wellness & lifestyle, Maatschappij en welzijn, Haarzorg en Verzorging
smatthys@ktabrugge.be
Tine Messens
Tine
Messens
Opvoeder leerlingen Mechatronica, Elektrotechnieken, Elektrische installaties en Internet of things
tmessens@ktabrugge.be
Lana  Declerck
Lana
Declerck
Opvoeder leerlingen Grafi-en crossmedia, Auto, Carrosserie en Onderhoudsmechanica duaal
ldeclerck@ktabrugge.be
Emile Isebaert
Emile
Isebaert
Opvoeder leerlingen DAFE, Digital design, Print & Sign & Printmedia
eisebaert@ktabrugge.be
P. Ackaert
P.
Ackaert
Opvoeder leerlingen Bouw, Hout & Schilderen
packaert@ktabrugge.be
Angelique Debbaut
Angelique
Debbaut
Opvoeder leerlingen OKAN
adebbaut@ktabrugge.be
Timothy Albrecht
Timothy
Albrecht
Opvoeder Spartac
Leerlingbegeleiding welbevinden en gedrag
Nathalie Geiregat
Nathalie
Geiregat
Leerlingbegeleider
ngeiregat@ktabrugge.be
Hannah Brabant
Hannah
Brabant
Leerlingbegeleider
hbrabant@ktabrugge.be
Timothy Albrecht
Timothy
Albrecht
Leerlingbegeleider Spartac
talbrecht@ktabrugge.be
Fausto  Coens
Fausto
Coens
Leerlingbegeleider
fcoens@ktabrugge.be
Anouk Vaernewyck
Anouk
Vaernewyck
Leerlingbegeleider
avaernewyck@ktabrugge.be
Justine Van Quaethem
Justine
Van Quaethem
Leerlingbegeleider
jvanquaethem@ktabrugge.be
Leerlingbegeleiding leer- en schoolloopbaan
Caroline Vanoverschelde
Caroline
Vanoverschelde
Leren & studeren
cvanoverschelde@ktabrugge.be
Justine Van Quaethem
Justine
Van Quaethem
Leren & studeren
jvanquaethem@ktabrugge.be
Michel Helsmoortel
Michel
Helsmoortel
Leerproblematiek, REDICODI en Taalondersteuning (Ex-OKAN)
mhelsmoortel@ktabrugge.be
Evelien Dorme
Evelien
Dorme
Schoolloopbaanbegeleiding en studiekeuze
edorme@ktabrugge.be
Technisch Adviseurs
Kristof De Lathouwer
Kristof
De Lathouwer
TA Business
kdelathouwer@ktabrugge.be
Guy Segers
Guy
Segers
TA Engineering Auto, Carrosserie en Mechanica
gsegers@ktabrugge.be
Guy Van Ryckeghem
Guy
Van Ryckeghem
TA Engineering Bouw, Hout & Schilderen en decoratiewerken
gvanryckeghem@ktabrugge.be
Francis Verscheure
Francis
Verscheure
TA People
fverscheure@ktabrugge.be
Kris Vandevoorde
Kris
Vandevoorde
TA Engineering Wetenschappen, Elektrotechnieken, Mechatronica en Internet of things
kvandevoorde@ktabrugge.be
Jessika  Priem
Jessika
Priem
TA Art & Design
jpriem@ktabrugge.be
(Top)sportschoolcoördinator
Ruben Ost
Ruben
Ost
Topsportschoolcoördinator
ruben.ost@ktabrugge.be / coordinator@spartac.be
Ons enthousiast TEAM
 Ons team
Ons team
Contactpersoon veiligheid en preventie
Carine Vanhoorne
Carine
Vanhoorne
Contactpersoon veiligheid en preventie
cvanhoorne@ktabrugge.be

Waarom KTA Brugge?

Dit schooljaar gingen je reeds meer dan 1.650 leerlingen voor. Hun keuze was voornamelijk gebaseerd op:
  • ​Uitstekende ligging: heel dicht bij het station en zeer gemakkelijk bereikbaar;
  • Unieke studierichtingen met hun eigen gespecialiseerde afdelingen op het schooldomein;
  • Excellente sportaccommodatie: 6 binnensportzalen, een atletiekpiste, een danszaal, een zwembad, een voetbalveld... ;
  • Begeleiding op maat van uw zoon of dochter;
  • Onthaalklas voor anderstalige nieuwkomers (OKAN);
  • Dynamische en enthousiaste leerkrachten die expert zijn in hun vakgebied.
Inschrijven
Het KTA was iets impulsiefs. Ik wist niet wat gedaan in mijn middelbaar en ik wist eigenlijk ook niet wat ik kon.
Tot Digital Arts, Film & Entertainment aan mij werd voorgesteld. De richting die mij wees op een creatief pad. Creativiteit waarvan ik zelf niet wist dat ik die in me had.

De richting gaf mij de start en een goede voorsprong naar de richting 'Game Graphics' aan Howest DAE. Dankzij het KTA heb ik mijn toekomst in Game Development gevonden.

In mijn laatste jaar aan de Howest DAE werd ik gevraagd om stage te doen in Londen bij 'Rocksteady' - een game development studio die gekend staat voor de Arkham Games die momenteel werken aan "Suicide Squad Kill The Justice League".

Die stage is heel snel een 2 jarig contract geworden en ondertussen werk ik daar nog steeds.

Het is gek om niet te weten wat je met je toekomst wil tot je een sprong in het onbekende neemt.

Ik ben Nic Belliard, was student in de richting Art en Design en ben nu environment artist bij Rocksteady.
Een impressie van mijn werk kan je vinden op https://www.artstation.com/aipapi 

Nic Belliard
Afgestudeerd aan KTA Brugge


Nic Belliard